Хелловін (Halloween), який відзначають 31 жовтня, одне з найулюбленіших, очікуваних та цікавих свят у році, яке ще зовсім недавно широко святкувалося лише в США, а тепер набуло великої популярності в Європі.

Свято вампірів, відьм і привидів має безліч цікавих традицій, які по душі як дорослим, так і дітям, серед яких: традиція перевдягатися в тематичні костюми (необов'язково страшні), випрошування солодощів (коли діти одягають костюм, беруть спеціальні відерця у формі "світильника Джека") і йдуть від будинку до будинку з криками Treat or trick! ("Солодкість або гидота")), поміщати свічки в очищений гарбуз, а також прикрашати і декорувати будинок до Хеллоуїна.

Головним символом Хеллоуїна є "світильник Джека" (ліхтар з гарбуза) - гарбузова голова зі зловісною пикою, з якої видаляється начинка і вставляється свічка.

Можливо, Ви не знали, але Хелловін є другим за дорожнечею святом у США після Різдва, щороку в США близько 2 млрд доларів витрачається тільки на покупку цукерок у свято Хеллоуїна.

Серед інших цікавих фактів про свято Хелловін:

1) Снікерс займає перше місце серед шоколадних цукерок, що купуються на Хелловін.
2) Американці витрачають близько 6,9 млрд доларів на Хелловін – велика частина грошей на цукерки, костюми та вечірки.
3) На Хелловін, американці купують понад 272 млн кг. цукерок.
4) Хелловін - не сучасне, а дуже стародавнє свято, яке існує близько 6000 років, і, як вважають, воно виникло близько 4000 років тому до н.е. в Ірландії.
5) Найважчий гарбуз у світі виріс у швейцарському саду: він важив 2096 фунтів – стільки ж, скільки і невеликий автомобіль.
6) Щороку американці витрачають 1 млрд $ на дитячі костюми, 1,2 млрд $ - на дорослі костюми та 330 млн $ - на костюми для домашніх тварин.
7) Якщо Ви боїтеся Хеллоуїна, тоді, можливо, ви страждаєте самхайнфобією - так називається страх Хеллоуїна.

У нашому онлайн-магазині Ви можете  купити стильний декор та товари для прикрашання Хелловін – останні роки в Україні це свято є одним із топових та викликає величезний інтерес, як у дітей, яким подобаються усі творчі процеси підготовки до свята – від створення маски та костюма до прикраси гарбуза та випічки печива, так і у дорослих, які роблять собі яскравий та страшний макіяж і відвідують тематичні вечірки.